Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği

Yönetim Kurulu Üyeleri

23 Temmuz 2019
Tevfik KESKİN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

10.12.1968 Tarihinde Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde doğdu, ilk, Orta ve Lise tahsilini Tekirdağ da tamamladı. Küçük yaştan itibaren çiftçilik ile iç içe olan Keskin Tarım sektöründe ki aktif rolünü ilk olarak 1995 - 2001 Yılları arasında Hayrabolu Yağlı Tohumlar Tarım satış kooperatifin de Denetim kurulu üyesi olarak görev aldı ve bunu sırasıyla yönetim kurulu üyeliği, Yönetim kurulu başkan vekilliği, Kırmızı et üreticileri merkez Birliği, Kurucu yönetim kurulu üyeliği, Denetim kurulu üyeliği, Hayrabolu kırmızı et üreticileri birliği yönetim kurulu üyeliği, Kandamış Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu başkanlığı, tarım kredi kooperatifleri Tekirdağ birinci bölge birliği yönetim kurulu üyeliği başkanlığı, Türkiye süt üreticileri merkez birliği yönetim kurulu üyeliği, yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve halen devam eden yönetim kurulu başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Tarım ve Hayvancılık ile hala Hayrabolu’nun Kandamış Mahallesinde devam etmektedir. Keskin Evli ve bir çocuk babasıdır.

Ali İhsan GEZGİN
BAŞKAN YARDIMCISI

05.02.1970 Baharlı Köyü’nde doğdu. İlkokulu Baharlı Köyü’nde bitirdi. Milas Merkez Ortaokulu’ndan sonra Milas Lisesi’ni bitirdi. Şu anda Milas İlçesi Süt Üreticileri Birliği Başkanlığı ve Türkiye Süt Üreticileri Birliği Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte. Aynı zamanda Milas Ziraat Odası Meclis Üyesi. Çiftçilik ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Halil DEVECİ
MUHASİP ÜYE

 

Münir ALTINBAŞ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
1959 yılında Denizli'nin Çivril İlçesinde doğmuş, özel sektörde ve 20 yıl kamuda yönetici olarak çeşitli görevlerde bulunmuştur. Emekli olduktan sonra 2005 yılında Denizli İli Damızlık Sığır yetiştiricileri Birliğinde Birlik Müdürü olarak göreve başlayarak tarım ve hayvancılık sektörüne giriş yapmıştır.2008 yılında Denizli İli Süt Üreticileri Birliğinde Müdür olarak görev yaptıktan sonra 2010 yılında Denizli İli Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kuruluna seçilmiş ve Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmiştir. Halen yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.2015 yılında ise Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş ve Merkez Birliğinde Muhasip Üye görevini yürütmüştür. Başkan Münir ALTINBAŞ evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Cihat ŞİMŞEK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
1978 Yılı Balıkesir doğumluyum. İlkokulu Çaypınar köyünde Ortaokulu Merkez Yeniköy de okudum.Muharrem Hasbi Koray Lisesi Balıkesir mezunuyum. Evli ,1 erkek 1 kız evladı babasıyım. Tarım ve Hayvancılığın yanı sıra Esnaflık ve ticaretle uğraşıyorum. 2002-2009 arası Ak parti sandık görevlisi, mahalle başkanlığı, temsilcilik, gençlik kolları ve delege olarak görevler aldım. 2007 yılı Balıkesir Süt Üreticileri Birliği yönetim kurulu üyeliğine, 2009 yılında ise Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildim. Balıkesir ilinde hayvancılık ile uğraşanların % 54’ünün üyesi bulunduğu Süt Üreticileri Birliğinin Karesi ve Altıeylül ilçeleri başkanlığına devam etmekteyim. 2011 yılında Kırmızı Et Üreticileri Birliğinin kurucu Başkanı ve halen yönetim kurulu başkanlığını sürdürmekteyim. 2013-2015 yılları arasında Türkiye Ulusal Süt Konseyi denetim kurulu üyeliği görevini gerçekleştirdim. 2014 yılı Karesi ilçesi Çiftçi Malları Koruma Başkanlığının kurucu başkanlığını gerçekleştirip 2015 yılı sonu itibariyle yönetim kurulu üyeliğim devam etmektedir. Aralık 2016 Şubat 2018 tarihleri arası Ak parti İl Yönetim kurulu üyeliğinde yerel yönetimler başkan yardımcılığı, teşkilat başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. 2014-2019 yılları arasında Karesi ilçesi kurucu meclis üyeliği görevinde bulundum.

 

Yakup YILMAZ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 

Mahmut ŞAHİN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ